Szkolenia

Kurs opalania
natryskowego
TanExpert

Szkolenie z
opalania
natryskowego

Jeśli poszukujesz szkolenia z zakresu opalania natryskowego i chcesz odbyć taki kurs u osoby z wieloletnią praktyką i doświadczeniem doświadczeniem w branży – jesteś w doskonałym miejscu. Zapisują się na szkolenie w naszym studio otrzymujesz gwarancję, że to właśnie my, osoby, które kiedyś same stawiały pierwsze kroki, a dzisiaj z powodzeniem prosperują na rynku – krok po kroku wprowadzą Cię w ten biznes.

Interesujesz się kosmetologią, sięgasz po najlepsze produkty z branży beauty na rynku i jesteś miłośniczką opalania natryskowego? To świetnie – przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny kurs spray tanningu, dzięki któremu zyskasz cenne doświadczenie i praktyczną wiedzę z zakresu nowoczesnej metody opalania natryskowego.

Dołącz do grona
profesjonalistów

Korzystamy wyłącznie z renomowanych produktów marki MineTan, w które zaopatrujemy się u oficjalnego dystrybutora – firmy TanExpert. Chętnie podzieli się z Tobą swoją wiedzą i pomożemy Ci zostać ekspertką w dziedzinie opalania natryskowego!

Poznaj zalety szkolenia

Zdobądź praktyczną wiedzę i doświadczenie

Uczestnicząc w 4-godzinnych kursach z zakresu opalania natryskowego przyswoisz teorię i weźmiesz udział w treningu pod okiem ekspertów.

Zyskaj certyfikat

Otrzymasz profesjonalny certyfikat wydany przez TanExpert, uprawniający do wykonywania zabiegów opalania natryskowego zgodnie z aktualnie obowiązującymi standardami.

Zostań partnerem TanExpert

Po zakończeniu kursu i uzyskaniu certyfikatu zyskasz status oficjalnego partnera marki TanExpert i MineTan.

Dlaczego warto?

Jako ekspert z dziedziny opalania natryskowego i partner biznesowy możesz identyfikować się z marką MineTan, a także masz dostęp do nabywania ich produktów w najatrakcyjniejszych cenach. Możesz również liczyć na wsparcie merytoryczne w postaci konsultacji z profesjonalistami na każdym etapie współpracy.

O szkoleniu

Na nasze kursy składają się z dwa moduły:

1. Moduł teoretyczny

  • dostarczy Ci elementarną wiedzę z zakresu budowy skóry
  • poznasz działanie stosowanych przez nas produktów
  • nauczysz się jak odpowiednio dobierać kosmetyki w zależności od oczekiwań i karnacji klienta

2. Moduł praktyczny

  • poznasz technikę opalania natryskowego
  • opanujesz ją samodzielnie opalając dwie modelki (po wcześniejszym umówieniu)
  • będziesz korzystać z najnowocześniejszego sprzętu do opalania natryskowego marki MineTan, którego obsługa jest intuicyjna i wygodna.
Opalamy z najlepszymi!

Olśniewaj opalenizną i umiejętnościami
Zostań ekspertem

Zapraszamy do kontaktu

umów się na szkolenie