Zabieg

Zabieg

Dlaczego studio
TanExpert?

U nas każda pora
roku jest dobra na
opalanie

Pragniesz wiedzieć więcej o naszych zabiegach, albo jeszcze nie opalałaś się natryskowo? Poznaj szczegóły zabiegu.

  • Wszystkie przeprowadzane przez nas zabiegi wykonywane są ręcznie, co gwarantuje perfekcyjną jakość.
  • Zabieg przeprowadzany jest profesjonalną metodą i trwa on kilkanaście minut.
  • Możesz liczyć, że otrzymasz od nas bieliznę jednorazową wraz z czepkiem.
  • Na miejscu spokojnie będziesz mogła zrobić demakijaż.

Jak przygotować się do zabiegu?

Musisz odpowiednio przygotować swoje ciało do zabiegu, dlatego najlepiej dzień wcześniej wykonać peeling ciała. Bezpośrednio przed zabiegiem należy oczyścić skórę – zrobić demakijaż i wziąć prysznic. Na dobę przed zabiegiem opalania natryskowego nie powinno się depilować ciała woskiem i wykonywać innych zabiegów kosmetycznych ciała. Skóra powinna być sucha i czysta, dlatego przed zabiegiem nie nawilżaj skóry i nie stosuj dezodorantów, perfum czy kremów. Zalecamy wziąć ze sobą ciemne, luźne ubrania, ponieważ kolor opalenizny będzie utrwalał się na skórze od 1 do 3 godzin.

Jak wygląda zabieg?

Opalanie natryskowe odbywa się w kameralnym, komfortowym pomieszczeniu. Zabieg wykonywany jest manualnie i polega na pokryciu ciała lekką mgiełką opalającą. Preparat o innowacyjnej formule w formie spray’u zostaje równomiernie rozprowadzony na ciele. Wskutek reakcji chemicznej aminokwasów obecnych na powierzchni naskórka i dihydroksyacetonu (DHA) zawartego w bezzapachowej mgiełce opalającej dochodzi do pobudzenia produkcji melaniny, czyli brunatnego barwnika w ciele skóry. Tym sposobem powstaje delikatna opalenizna o jednolitym, naturalnym kolorze. Cała procedura trwa do 15 minut, jest w pełni bezpieczna i bezbolesna.

Jak postępować po zabiegu?

Po około 1 do 3 godzin po zabiegu należy odświeżyć opalone ciało biorąc prysznic bez korzystania z kosmetyków, ponieważ bronzer będzie utrwalał się na skórze. Przez około dwa tygodnie unikaj peelingu skóry, sauny, jacuzzi i długich kąpieli w basenach z chlorowaną wodą, które mogą spowodować osłabienie opalenizny.
Pamiętaj o odpowiednim nawilżaniu skóry po zabiegu balsamami i innymi kosmetykami nawilżającymi, które będziesz mogła kupić na miejscu w naszym salonie. Dzięki temu będziesz mogła cieszyć się swoją opalenizną nawet do dwóch tygodni.

Dlaczego warto

Czym charakteryzują
się nasze zabiegi?

Dopasowujemy odcień
opalenizny do karnacji
i preferencji klienta

Udzielamy rad jak
prawidłowo zadbać
o opaleniznę

Gwarantujemy bieliznę
jednorazową

Przybliżony czas zabiegu
wynosi kilkanaście minut

Przed zabiegiem udzielamy
wszelkich informacji

Gwarantujemy prysznic
oraz kosmetyki
do demakijażu